Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190033314

unnamed

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „SAKALĖLIS“

SKAMBINKITE

+370 5 247 5250

ATVYKITE

S. Stanevičiaus g. 86 Vilnius

RAŠYKITE

rastine@sakalelis.vilnius.lm.lt

Vaikučius aplankė Kalėdų Senelis

Kai tik gruodis pradeda skaičiuoti pirmąsias savo dieneles, vaikų širdelės prisipildo laukimo ir džiaugsmo. Tai pats nuostabiausias laikotarpis – Kalėdų laukimas. Gruodžio 19-21 dienomis lopšelyje-darželyje “Sakalėlis” vaikučius aplankė Kalėdų Senelis. Vaikai JO laukia visus metus, rašo JAM ilgą ilgą laišką, regi JĮ savo sapnuose ir nekantraudami laukia Kalėdų, kad pamatytų JĮ – Kalėdų Senelį! O kokia gi Kalėdinė šventė be Kalėdų Senelio pagalbininkės Elfės? Ji visus džiugino gražiomis dainomis, kvietė šokti į ratelį, šėlioti ir kitaip linksmintis. Kalėdų Senelis, kuris, pasilinksminęs kartu, išpildė kiekvieno vaikučio svajonę – įteikė ilgai lauktą dovaną, įsiamžino nuotraukose ir, palinkėjęs tėveliams ir vaikučiams gražių švenčių, išskubėjo…Tikimės, kad visi patyrė daug gerų emocijų ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė ir į namus…Prasmingai praleistos akimirkos, buvimas visai lopšelio/darželio bendruomenei kartu, laukiant didžiojo stebuklo, padeda mums saugoti tradicijas, bendravimą, dalinti šilumą artimui, draugams.

Comments are closed