Darnios plėtros darbo kūrimo grupė

Darnios plėtros darbo kūrimo grupės sudėtis

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje, komisijoje
1. Irena Viršilienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, darnios plėtros darbo kūrimo grupės pirmininkė.
2. Nijolė Simanavičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, darnios plėtros darbo kūrimo grupės pirmininkės pavaduotoja.
3. Nijolė Šomkienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja, dailės kūrybinės, aplinkos puošybos darbo grupės pirmininkė, darnios plėtros darbo kūrimo grupės narė.
4. Jolanta Sinkevičienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja, dailės kūrybinės, aplinkos puošybos darbo grupės pirmininkės pavaduotoja, darnios plėtros darbo kūrimo grupės narė.
5. Vida Užkuraitienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, darnios plėtros darbo kūrimo grupės narė.
6. Virginija Norkutė-Šakalienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, kalbos ir etnokultūros kūrybinės grupės narė.