Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190033314

unnamed

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „SAKALĖLIS“

SKAMBINKITE

(8 5) 247 5250

ATVYKITE

S. Stanevičiaus g. 86 Vilnius

RAŠYKITE

rastine@sakalelis.vilnius.lm.lt

Priešmokyklinio ugdymo ,,Vyturiukų” ir ,,Voveriukų” grupių vaikų tėvelių ir administracijos susitikimas

  • Titulinis
  • Naujienos
  • Priešmokyklinio ugdymo ,,Vyturiukų” ir ,,Voveriukų” grupių vaikų tėvelių ir administracijos susitikimas

Šiandien įstaigoje vyko būsimų priešmokyklinio ugdymo ,,Vyturiukų” ir ,,Voveriukų” grupių vaikų tėvelių, piešmokyklinio ugdymo mokytojų Nijolės ir Jolantos, administracijos susitikimas. Džiaugiamės, kad susitikime apsilankė ir diskusijoje dalyvavo Vilniaus l/d „Jurginėlis“ direktorius, VDU Švietimo akademijos docentas, VU Ugdymo mokslų instituto daktaras, lektorius, priešmokyklinio ugdymo bendrosios programos atnaujinimo koordinatorius doc.dr. Sergejus Neifachas. Susitikimo metu aptartos 7 pagrindinės kompetencijos (pažinimo, skaitmeninė, socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos, kūrybiškumo, pilietinė, kultūrinė ir komunikavimo), pasiekimų sritys, vaikų pažangos stebėjimo aspektai.

Programa sieksime atliepti 5–6 metų vaikų interesus, puoselėsim jų gerovę ir tenkinsime kiekvieno vaiko individualius, savitus poreikius bei galimybes. Įgyvendinant priešmokyklinio ugdymo programą svarbi vaikų žaidybinė, patyriminė veikla, atradimų džiaugsmo ir natūralaussmalsumo apie supantį pasaulį puoselėjimas.
Susitikimas suteikė įstaigos bendruomenei naudingos bei svarbios informacijos, kuri įkvėpė drąsos, pasitikėjimo bei ryžto kibti į atnaujintos programos įgyvendinimą.

Comments are closed