Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190033314

unnamed

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „SAKALĖLIS“

SKAMBINKITE

(8 5) 247 5250

ATVYKITE

S. Stanevičiaus g. 86 Vilnius

RAŠYKITE

rastine@sakalelis.vilnius.lm.lt

„O TOJ MAŽOJ ŠIRDELĖJ – VISA LIETUVA“

„O TOJ MAŽOJ ŠIRDELĖJ – VISA LIETUVA“
Vasario 16-ąją minima Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Pilietiškumo ir tautiškumo ugdymas-atsakingas darbas, reikalaujantis nuolatinio dėmesio ir pastangų. Tai vertybių ugdymas. Pilietiškumo daigelius reikia ne tik pasodinti, bet ir auginti, brandinti kas dieną. Šiandien pajutome pagarbą tautos ir valstybės simboliams – Vėliavai, Herbui, Himnui. Stengsimės atsiminti, kad meilė Tėvynei-tai meilė ne tik jos žemei, medžiui, kalbai, bet viskam, kas joje gyva. Sveikiname visas (us) su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

Comments are closed