Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190033314

unnamed

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „SAKALĖLIS“

SKAMBINKITE

+370 5 247 5250

ATVYKITE

S. Stanevičiaus g. 86 Vilnius

RAŠYKITE

rastine@sakalelis.vilnius.lm.lt

Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena

Kartu su pavasariu atėjo Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena. Minint šią dieną, mūsų darželyje šurmuliavo Kaziuko mugė. Į pasiruošimą šventinei prekybai vaikai ruošėsi visą savaitę-savo kūrybinius sumanymus įgyvendino namuose su tėveliais ir grupių kūrybinėse dirbtuvėse. Į mugę užeiti kvietė Kaziukas ir Kaziukienė, kad kiekvienas suskubtų įsigyti sau mielų rankų darbo daiktelių bei artimiesiems lauktuvių. Vaikai dar ilgai dalinosi įspūdžiais, rodė ką nusipirko ir labai džiaugėsi, kad galėjo savarankiškai apsipirkti.

Comments are closed