Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190033314

unnamed

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „SAKALĖLIS“

SKAMBINKITE

(8 5) 247 5250

ATVYKITE

S. Stanevičiaus g. 86 Vilnius

RAŠYKITE

rastine@sakalelis.vilnius.lm.lt

Kelionė į pasakų šalį

Kas geriau žaibišku greičiu įtrauktų mus į pasakų pasaulį, jei ne pati pasakų kūrėja. L/d ,,Sakėlis” vaikučius lankė nuostabi ir kūrybinga pasakų kūrėja Neringa. Tik. Prikaustyti vaikų dėmesį ir padrąsinti dalyvauti visuose vaidmenyse – jai pavyko be jokių vargų. Gal jai padėjo magiška musė, kurią pamačius per langą inkile pasikvietė į mūsų grupes. Vaizduotei ribų nebuvo, o vaikai susėdę į stebuklingą pasakų traukinį buvo supažindinti su pasakų atsiradimu, knygelių gimimu, dailininkų darbu ir aišku, pačiais įvairiausiais personažais. Net ir magišką kepurę spėjo pasimatuoti, kuri tiek prikūrė istorijų, tiek visiems primelavo, jog liko nustebęs ne vienas kaip jų namuose gyvena drakonai, ausyje skamba chorai ir slapstosi vienaragiai. Nuostabi kelionė į pasakų šalį, kurioje nėra ribų ir apribojimų. Organizatorė ikim. ugd. mokytoja Rūta.

Comments are closed