Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190033314

unnamed

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „SAKALĖLIS“

SKAMBINKITE

+370 5 247 5250

ATVYKITE

S. Stanevičiaus g. 86 Vilnius

RAŠYKITE

rastine@sakalelis.vilnius.lm.lt

Ekskursija į Gedmino pilį

Priešmokyklinės grupės ugdytiniai kartu su mokytojomis lankėsi Gedimino pilies bokšte. Ekskursijos metu, kartu su gide aplankė visas pilies bokšto erdves, klausėsi įdomių pasakojimų-legendos apie Gedimino pilies bokšto atsiradimo istoriją. Ugdytinių laukė smalsi galimybė apžiūrėti eksponatus, ant knygelių užsidėti vilko pėdos antspaudus, nes šią užduotį po filmuotos medžiagos apie kunigaikštį Gediminą ir jo sapną paruošė vilkas.

    Vėliau mūsų ugdytiniai siaurais laiptais pakilo į pačią pilies viršūnę ir iš viršaus kiekvienas iš jų ieškojo pažįstamų pastatų, savo namų, darželio. Didelis džiaugsmas buvo pamatyti Televizijos bokštą, Katedros aikštę ir parkus. Ugdymo už įstaigos ribų dėka yra įtvirtinami bendrieji ugdytinių įgūdžiai, stiprinamos kompetencijos, plečiamas akiratis, mokomasi naujų dalykų.

Comments are closed