Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190033314

unnamed

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „SAKALĖLIS“

SKAMBINKITE

+370 5 247 5250

ATVYKITE

S. Stanevičiaus g. 86 Vilnius

RAŠYKITE

rastine@sakalelis.vilnius.lm.lt

Edukacinis projektas” Nebaisos”

Edukacinis projektas” Nebaisos” pakvietė Vilniaus lopšelio-darželio ,,Sakalėlis” ugdytinius susipažinti su vienintele, per Lietuvą keliaujančia , nariuotakojų ekspozicija. Veiklos metu vaikai ne tik susipažino su netradiciniais gyvūnais: voru-paukštėda, vienu iš didžiausių pasaulio tarakonu, šakelėmis apsimetančiomis gyvalazdėmis, blakėmis, baltuoju smaugliuku “Snieguole”, ropliuku-drakoniuku ir kitais , bet ir sužinojo kaip jie maitinasi, kur gyvena, aptarė jų išvaizdą, skaičiavo jų kojas, akis ir kt. Visi nariuotakojai buvo saugiai uždaryti terariumuose. Patys drąsiausi galėjo ir iš arčiau susipažinti- paglostyti.

Comments are closed