Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190033314

unnamed

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „SAKALĖLIS“

SKAMBINKITE

+370 5 247 5250

ATVYKITE

S. Stanevičiaus g. 86 Vilnius

RAŠYKITE

rastine@sakalelis.vilnius.lm.lt

Akimirkos iš šventės „Dainuoju tau, Lietuva“

Akimirkos iš šventės “Dainuoju tau, Lietuva”. 🇱🇹

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Tai mūsų stiprybės diena, jungianti dabartį su praeitimi, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai.
Nuoširdus ačiū už puikius pasirodymus, savo dainomis ir eilėmis paglostėte visų širdeles ir įprasminot Vasario 16-osios dienos minėjimą mūsų darželyje, dėkojame žiūrovams už aplodismentus jauniesiems atlikėjams ir mokytojoms už pagalbą. ❤️

Comments are closed